خرید کریو دانلود فیلم دانلود فیلم

خدمات ارزش افزوده موبایلی

خدمات ارزش افزوده موبایلی
تلفن همراه روز به روز نقش پررنگ‏تری در زندگی روزمره ما ایفا کرده است. در نگاه اول تلفن همراه ابزاری جهت ایجاد ارتباط صوتی میان دو شخص در دو نقطه متفاوت، در محدوده‎ای خاص بود. اما با نگاهی عمیق‎تر، ظرفیت ایجاد شده توسط شبکه‎های تلفن همراه بازیگران این اکوسیستم را بر آن می‏دارد تا با استفاده حداکثری از این ظرفیت، خدمات جانبی فراوانی را به استفاده‎کنندگان ارائه دهند.
بهترین نام برای این خدمات، ” ارزش افزوده تلفن همراه” است که به یکی از حوزه‎های پرطرفدار بین‎المللی در دنیای ارتباطات الکترونیک مبدل شده است. سرعت پیشرفت و مقبولیت عمومی بالای این خدمات از نقاط قوت این حوزه از خدمات تلفن همراه است.

ضرورت استفاده از خدمات ارزش افزوده موبایلی

ارائه این خدمات نه تنها باعث ایجاد درآمد برای اپراتورهای تلفن همراه می‌شود، بلکه سبب می‎گردد تا شرکت‎های ارائه‌دهنده این خدمات (مانند: بانک‎ها و موسسات مالی، آژانس‎های تبلیغاتی، تولیدکنندگان و فروشندگان گوشی‎ها و تجهیزات جانبی تلفن همراه، تولیدکنندگان محتوا و برنامه‎های تخصصی تلفن همراه، نویسندگان و ارائه دهندگان بازی‎های شبکه‎ای و ….) نیز به سود مناسبی دست‌یابند.

خدمات ارزش افزوده، یک بازی « برد-برد » میان ارائه‌دهنده و استفاده‌کننده

این خدمت در عین اینکه برای مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه سود بسیاری دارد، درآمدزایی فراوانی برای اپراتورهای تلفن همراه نیز داشته و قدرت و پتانسیل بالایی برای ایجاد کسب و کار در تمامی زمینه‌ها را دارا می‌باشد.

نسل سوم شبکه تلفن همراه

نسل3g-icon سوم شبکه تلفن همراه (3G) روشی برای انتقال اطلاعات در تلفن‌های همراه و سیستم‌های بدون سیم می‌باشد. نسل جدید شبکه موبایل با رویکرد مولتی مدیا می‌باشد. 3G برخلاف نسل دوم شبکه تلفن همراه (GSM) که نسلی برای انتقال صدا و اطلاعات بود، این نسل جدید سرعت بالا برای انتقال چندرسانه‌ای را فراهم می‌سازد. در نسل سوم همه چیز در قالب اطلاعات رقومی (دیجیتال) منتقل می‌شود. با سرعت نسبتاً بالایی که در تلفن‌های نسل سوم پیش بینی شده‌است، امکاناتی از قبیل تلفن‌های تصویری بی سیم، با کیفیت مناسب مقدور خواهد بود.

کلیه خدمات ارائه سیستم پاسخگویی صوتی گویا, (IVR) بهره‌ گیری از کدهای دستوری (USSD)، ارائه خدمات متنوع بر پایه پیامک‌ (SMS)، ارسال پیام‌های تصویری (MMS)، ارائه خدمات متنوع بر پایه دیتا (EDGE , GPRS) جزء خدمات ارزش افزوده محسوب می‌شوند.

خدمات ارزش افزوده مبتنی بر نسل سوم شبکه تلفن همراه

اینترنت پهن باند بیسیم
ارائه انواع محتوای عمومی و تخصصی
برنامه‌های تلویزیونی و ویدئویی
خدمات بانکی و بانکداری
خدمات مبتنی بر مکان
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google