خرید کریو دانلود فیلم دانلود فیلم

فناوری SDP

سکوی تحویل خدمت SDP(Service Delivery Platforms) به مجموعه‌ای از اجزای به هم پیوسته اطلاق می‌شود که امکان مناسبی برای تولید و تحویل خدمت‌های دیجیتال در اختیار کاربر می‌گذارند.

service delivery platforms

SDP ها محیطی را فراهم آورده‌اند که در آن به راحتی می‌توان فعالیت‌هایی نظیر ساخت، تست و کنترل سرویس‌های دیجیتال به ویژه سرویس‌های محتوایی را انجام داد.

معماری فناوری SDP

یک سکوی ارائه خدمت معمولا از سه بخش تشکیل می شود :

محیط ساخت سرویس

این محیط به توسعه‌دهندگان سرویس اجازه می‌دهد با دسترسی به سرویس‌های پایه‌ای و با استفاده از قوه خلاقیت خود سرویس‌های جدیدی را خلق نمایند.

محیط اجرای سرویس

در این محیط توسعه‌دهندگان سرویس می‌توانند سرویس‌های تولیدی خود را آزمایش نموده و از صحت عملکرد و قابلیت‌های آن، اطمینان حاصل نمایند.

توایع پشتیبانی مشترک

در این بخش توابع پشتیبانی که برای ساخت سرویس‌ها مورد نیاز است، در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد.

معماری فناوری SDP

توانمندی SDP راه‌کار سرزمین هوشمند

تفاوت SDP بومی تولید شده در راه‏کار سرزمین هوشمند در این است که با نوآوری در معماری، مدلینگ و پیاده سازی، فرایند سرویس دهی در سطح یکصد هزار تراکنش در ثانیه را تنها با یک سرور مجازی متوسط، با موفقیت سپری نموده است

این فناوری در سازمان های بزرگ IT در سراسر جهان پیاده سازی شده است. نکته بسیار مهم این است که به طور معمول زیرساخت سخت افزاری قابل توجهی برای ارائه سرویس با Performance بالا مورد نیاز است. بر این اساس در تمام تجربه های موفق داخلی و خارجی، با بکارگیری مجموعه ای از سرورهای قدرتمند در دیتاسنترهای مجهز، عملیات سرویس دهی SDP اجرا می شود. اما تفاوت SDP بومی تولید شده در راه‏کار سرزمین هوشمند در این است که با نوآوری در معماری، مدلینگ و پیاده سازی، فرایند سرویس دهی در سطح یکصد هزار تراکنش در ثانیه را تنها با یک سرور مجازی متوسط، با موفقیت سپری نموده است.

خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google