خرید کریو دانلود فیلم دانلود فیلم

فرصتی برای پرواز ایده‌ها

راه‌کار سرزمین هوشمند

راه‌کار سرزمین هوشمند

راه‌کار سرزمین هوشمند

راه‌کار سرزمین هوشمند

نخستین مسابقه تجاری سازی فناوری در استارت آپ های حوزه آی تی(TStartup) در حاشیه دومین کنفرانس بین‌المللی تجاری سازی فناوری برگزار می شود.
دکتر علیرضا اصلانی، دبیر علمی کنفرانس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: توجه به شرکت های دانش بنیان یکی از اساسی ترین راه های کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است و در همین راستا تصمیم گرفته شد سلسله مسابقاتی در حوزه های مختلف برای کمک به استارتاپ ها در مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزارکنیم.

وی ادامه داد: نخستین سری از این مسابقات با عنوان « تی استارتاپ» در حوزه فناوری و پرداخت های الکترونیکی از سوم تا پنجم اسفند برگزار می شود.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دبیر کنفرانس نیز در این نشست به برگزاری مسابقه ‘تی استارتاپ ‘در این کنفرانس اشاره کرد و گفت: حدود سه هزار ایده برای حضور در این مسابقه ثبت نام اولیه کردند که حدود 100 مقاله به صورت قطعی ثبت نام شده است و انتظار می رود در دو روز باقیمانده به پایان مهلت ثبت نام، آمار متقاضیان حضور در این رقابت افزایش یابد.
دکتر ‘محمد جعفر صدیق’ افزود: با توجه به محدودیت های زمانی، تعداد 20 ایده برتر برای ارائه در روزهای برگزاری کنفرانس انتخاب و معرفی خواهند شد و جوایز ویژه ای به آنها تعلق خواهد گرفت.
دبیر کنفرانس در این مراسم گفت: ایده هایی که به مرحله نهایی استارتاپ حوزه فناوری اطلاعات راه یابند، به خودی خود مرحله اول پذیرش پیش رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را پشت سر گذاشته اند و می توانند نسبت به ثبت شرکت و استقرار خود در این پارک اقدام کنند و علاوه بر این از وام ها و تسهیلات مربوطه استفاده کنند.
منتظری، دبیر اجرایی رویداد تی استارتاپ نیز در این مراسم گفت: تی استارتاپ اولین رخداد استارتاپی کشور نیست ولی نگرشی خاصی به کسب و کارهای نوپا و ارتباط آنها با صنعت و شرکت های دانش بنیان دارد.
دبیر اجرایی همایش بیان کرد: ما به دنبال راه اندازی کلینیک استارتاپ های کشور با پشتوانه شرکت های دانش بنیان هستیم.
مهندس سید محمد مدنی، نماینده شرکت های دانش بنیان صنعتی نیز گفت: یکی از بزرگ ترین مشکلات ما در مسیر تولید ثروت پاک در کشور، کم تجربگی صاحبان ایده و شرکت های نوپا در تجاری سازی محصولات و خدمات است.
مهندس مدنی با اشاره به نقشی که برگزاری مسابقاتی از این دست می تواند در تقویت و شناختن استارتاپ ها در کشور داشته باشد، گفت: با کمک پارک علم و فناوری دانشگاه تهران شرکت های دانش بنیان صنعتی
این آمادگی را دارند تا در زمینه انتقال تجربه، سرمایه گذاری و تقسیم فرصت های تجاری به شرکت های نوپا یاری رسانند.
در پایان این نشست با بریدن کیک، توسط رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ، اولین رویداد تی-استارتاپ ایران به صورت نمادین افتتاح شد.

خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google