خرید کریو دانلود فیلم دانلود فیلم

خانه مسافر

در اقصی نقاط ایران اسلامی با توجه به علایق و سلایق مسافران و گردشگران، بخش اعظمی از مالکان، انواع مختلف واحدهای خود را به اسکان مسافران اختصاص می دهند که این امر به دلیل عدم نظارت سازمان های ذیربط بعضا باعث بروز مشکلاتی می شود که موجبات نارضایتی مسافران را ایجاد می کند. بر این اساس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی امر با تهیه و تدوین طرح ساماندهی منازل استیجاری شخصی، تحت عنوان «خانه مسافر» و با تشکیل جلسات کارشناسی نسبت به اجرای طرح در اغلب استان های پرمسافر کشور، اقدام نموده و دبیرخانه فعالی را در معاونت گردشگری سازمان، راه اندازی کرد.

لوگو خانه مسافر

وضعیت موجود و اهداف آینده

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تا کنون در 19 استان کشور، نسبت به اجرای طرح ساماندهی «خانه مسافر» اقدام نموده است. که تا کنون (31/6/1393) حدود 20.000 واحد اقامتی در استان های مختلف کشور شناسایی و بیش از 6.000 واحد اقامتی ساماندهی و صدور مجوز گردیده است.

صاحبان ملک با عضویت در این سامانه می‌توانند ملک خود را شناسنامه دار نموده و در محیط “خانه مسافر” آن را اجاره دهند

در ادامه مسیر، با هدف جلب رضایت مسافران و گردشگران، ضمن ادامه شناسایی واحدهای اقامتی با قابلیت اسکان مسافر و ساماندهی و صدور مجوز برای آن ها، مسائلی نظیر ایمنی، امنیت، استانداردسازی، نرخ گذاری، نظارت بر کیفیت و کمیت واحد های اقامتی، آموزش مالکان و عوامل اجرایی، توسعه مراکز اطلاع رسانی و رزرواسیون، بیمه و … دنبال خواهد شد.

اطلاع رسانی و چگونگی رزرو خانه مسافر

.:: اهداف اجرای طرح ::.

فراهم نمودن شرایط امنیت مسافران
تامین اماکن اقامتی بر اساس علائق مسافرین با تنوع فرهنگی-اقتصادی و اقلیمی به ویژه در مناطقی که سرمایه‌گذاری در امر تاسیسات اقامتی صورت نپذیرفته است.
شناسنامه‌دار نمودن ملک
کنترل و نظارت بر اسکان مسافرین

از آنجا که هدف اصلی طرح، ایجاد دسترسی آسان و بدون دغدغه برای مسافران به این گونه واحدهای اقامتی می باشد، لذا در این خصوص طراحی سایت جامع اطلاع رسانی و رزرواسیون واحدهای مذکور در دستور کار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت تا بتواند این وظیفه خطیر را به درستی انجام دهد. در این سامانه سعی بر این است تا مسافران و گردشگران بتوانند در اسرع وقت، به صورت اینترنتی ضمن مشاهده تصاویر واحدهای اقامتی مختلف، اطلاعاتی نظیر نرخ، امکانات موجود، تجهیزات، موقعیت جغرافیایی و سایر موارد ضروری را دریافت نماید.

کیوسک های اطلاع رسانی

به منظور سهولت دسترسی مسافران و گردشگران به این گونه واحدهای اقامتی، علاوه بر سامانه جامع «خانه مسافر»، کیوسک های اطلاع رسانی و رزواسیون در مبادی ورودی شهرها و مراکز پرتردد، نیز پیش بینی شده است.
مسافران و گردشگران می توانند با مراجعه حضوری نیز نسبت به انتخاب و رزرو واحد مورد نظر خود، اقدام نمایند.
هموطنان عزیز توجه داشته باشند که به کیوسک های مجاز که دارای آرم «خانه مسافر»، تابلوی استاندارد و عوامل اجرایی با لباس های متحدالشکل مراجعه نمایند.

خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google