خرید کریو دانلود فیلم دانلود فیلم

فناوری SDP : Service Delivery Platform به مجموعه‌ای از اجزای به هم پیوسته اطلاق می‌شود که امکان مناسبی برای تولید و تحویل خدمت‌های دیجیتال در اختیار کاربر می‌گذارند.
امروزه SDP ها ارائه سرویس بر بستر های مختلف وب، تلویزیون تعاملی، IMS ، موبایل و … را تسهیل نموده‌اند.SDP ها محیطی را فراهم آورده‌اند که در آن به راحتی می‌توان فعالیت‌هایی نظیر ساخت، تست و کنترل سرویس‌های دیجیتال به ویژه سرویس‌های محتوایی را انجام داد.
از آنجا که SDP قادر به عبور از مرزهای فناوری است، ترکیبی از طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی با استفاده از آن ممکن خواهد بود.

معماری فناوری SDP

معماری فناوری SDP
یک سکوی ارائه خدمت معمولا از سه بخش تشکیل می شود :
این محیط به توسعه‌دهندگان سرویس اجازه می‌دهد با دسترسی به سرویس‌های پایه‌ای و با استفاده از قوه خلاقیت خود سرویس‌های جدیدی را خلق نمایند.
در این محیط توسعه‌دهندگان سرویس می‌توانند سرویس‌های تولیدی خود را آزمایش نموده و از صحت عملکرد و قابلیت‌های آن، اطمینان حاصل نمایند.
در این بخش توابع پشتیبانی که برای ساخت سرویس‌ها مورد نیاز است، در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد.

مزایای فناوریSDP

ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند با ارائه منحصر به فرد راه حلی متفاوت، خدمات سفارشی کسب و کار مشتریان خود را به سهولت و به سرعت انجام دهند. آنها حتی این توانایی را دارا می‌باشند که خدمات خود را به سازمان‌های دیگر ارائه دهند.
کاربران به‌راحتی می‌توانند به موضوعات مرتبط با کسب و کار خود دسترسی داشته باشند.
هر دو طرف ارائه‌دهنده خدمت و کاربر استفاده‌کننده می‌توانند لذت بی‌نظیری را از نوع سرویس‌دهی و امکان تنظیم مجدد قابلیت‌های آن از طریق صفحات وب تجربه کنند.
مزایای سکوی ارائه خدمت

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید vpn خرید کریو Google