ماموریت «سرزمین هوشمند»، تبدیل هوش به هوشمندی است
تا بتواند واسطه امکانات و فناوری های هوشمند با زندگی و
کسب و کار باشد.

«سرزمین هوشمند» کجاست؟

کدی برای زندگی
Code Of Life

شرکت راه‌‏کار سرزمین هوشمند، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﻲ ﺩﺭ سال 84 ﺗﺤﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ 266860 ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎی ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﺭﺳﻴﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ مبتنی بر سند چشم انداز سازمان دنبال نموده است.

همزمان با ارائه خدمات در حوزه‏های مختلف فناوری اطلاعات، راه‏کار سرزمین هوشمند، ﻋﻀﻮﻳﺖ ﺩﺭ ﺷﻮﺭﺍی ﻋﺎﻟﻲ ﺍﻧﻔﻮﺭﻣﺎﺗﻴﻚ ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 2760231/20 ﺭﺍ ﻧﻴﺰ ﺩﺍﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ.

خداوند را شاکریم که در طول مدت فعالیت خود، با بکارگیری توان فنی متخصصین و کارشناسان خبره، در حوزه ماموریت سازمان، خدمات متعددی به سازمان های مختلف دولتی و خصوصی ارائه نموده و طعم شیرین توسعه فناوری اطلاعات در محیط کسب و کار و تلاش و معاش را با جمع کثیری از همکاران، مخاطبان و مشتریان خود تجربه کرده ایم.

هویت و کارکرد سرزمین هوشمند

بنیادی ترین کارکرد برند «سرزمین هوشمند» در فضای اطلاعات و ارتباطات، خلق زیرساخت های سخت افزاری (BAAS : Backend As A Service) و نرم افزاری است که منجر میشود یک فرآیند سرویس دهی در حوزه فناوری اطلاعات، از ابتدا تا پایان، در هوشمندانه ترین حالت خود انجام شود. برندی که با حضور خود، تلاش میکند تا فضای تحول از فناوری اطلاعات به بینش را تسهیل کند.

  • در کنار انسان
  • برای
  • بهره گیری از تکنولوژی
  • برای
  • ارتقای زندگی و کار

هوش، هوشمندی نیست. نگاه کلان سرزمین هوشمند، تبدیل هوش به هوشمندی است تا بتواند واسطه امکانات و فناوری های هوشمند با زندگی و کسب و کار باشد.

«سرزمین هوشمند« تلاش میکند تا با ارایه راه‌کارهایی از جنس فن آوری های طراحی شده و انسانی شده، ویژگی «موثر بودن « و سودمند بودن را به اطلاعات بیافزاید تا واسطه تحول از »اطلاعات information« به بینش insight باشد.

بیــــنش
اهــــالی
سرزمیــن
هوشـمند

  • در کنار انسان
  • برای بهره گیری از تکنولوژی
  • برای ارتقای زندگی و کار
تفکر ممتازPublishing for outstanding thinking
می‌خواهیم پیشرو باشیم، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت خدماتمان را داریم.
ارزش آفرینFocus on value not cost
هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت‌وسوی پاسخ‌دهی دقیق و موثر به این نیازهاست، تا مشتریان به سازمان‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند.
خدمات بهینه بهبود مستمرWe work harder everyday
تلاش خود را می‌کنیم تا با بهبود مستمر خدمات، نیازهای مشتریان خود را به بهترین شیوه ممکن برآورده سازیم.
اهالی هوشمندLooking for bright talents
با جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق به عنوان سرمایه‌های فکری و آینده‌ساز، سرزمین هوشمند را بر اوج نگاه خواهیم داشت.
یادگیر خلاق و نوآورLearning Creativity Innovation
ما تلاش می‌کنیم تا با یادگیری مستمر کارکنان خود، بهبودی دائمی در نرم‌افزارهای خود به وجود آوریم. امید تا بتوانیم رضایت کامل مشتریان را ایجاد و حفظ نماییم.
مخاطره‌پذیری سنجیدهCrazy enough risk taking
میل چالش‌پذیری، به بالا رفتن کیفیت و خدمات است که به کارآفرین شدن سازمان می‌انجامد. کارآفرین باید مخاطره‌پذیر باشد تا بتواند ایده‌هایش را به واقعیت تبدیل کند.

چــــــــرا "کــــــدی بـــــــرای زندگـــــی"

حضور کدهایی از هوشمندی و ظرافت در زندگی ما، قدمتی به درازای تاریخ دارد.

سرزمین‌های هوشمند همیشه از فناوری برای بهتر کردن کار و زندگی‌شان استفاده می‌کرده‌اند.

اهالی برند "سرزمین هوشمند" تلاش می‌کنند که ادامه مسیر هوشمندانه‌ی زندگی طبیعی این مردمان هوشمند باشند.

شعار این برند برگرفته از ریشه‌ی اصلی هویت برند است.

واژه "کد" اشاره به فضایی دیجیتال و همزمان دلالتی نشانه شناسنامه و ضمنی به "سبک زندگی" و "نوع نگاه" دارد و در مجموع، ترکیب کلماتی دلالتی دوگانه دارد به:

- "کارکردهای برند" (مبنی بر "تکنولوژی برای زندگی") و

- نوع خاصی از زندگی (کد).